ÖVRIGT / Diverse / Pojkcykel 16349111
nr 1634 9111
Pojkcykel
Cresent Mach, "9-14år", 1970-tal, 3-växlad, Guldfärgad, med Rodeostyre och limpa, hastighetsmätare
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 5 augusti 2024
kl 19:59:47
1.500 kr
2.200 kr